łączymy nasze doświadczenia i działamy razem.

W Domu Marzeń

Nasz zespół składa się ze specjalistów, realizujących nasze projekty, jak również projekty innych fachowców w branży architektoniczno-budowlanej w różnych miejscach i warunkach. Tym samym każdy ma na swoim koncie setki wykonanych zleceń i doświadczenie oparte na solidnych fundamentach wielu lat spędzonych w branży projektowo -wykonawczej.

Jesteśmy młodym zespołem o wspólnych wartościach, kierującym się pasją i zaangażowaniem w wykonywane projekty. Największą satysfakcję daje nam zadowolenie klienta, dlatego ciągle rozwijamy się, by oferować jeszcze lepszą jakość.

Kochamy to, co robimy i chcemy, by każda osoba, która z nami współpracuje, mogła szybko cieszyć się przestrzenią swoich marzeń.

Dlatego wspieramy w tym procesie od A do Z, jeśli tylko tego chcesz!

Możesz zlecić nam projektowanie, budowanie lub wykańczanie domu lub mieszkania, gdy potrzebujesz tylko tej konkretnej usługi. Możemy także współpracować razem od zera do wykończonego domu, jeśli tylko masz taką potrzebę. Wybierz, co będzie najlepsze dla Ciebie.

Wiemy, że nie każdy ma czas, wiedzę, czy chęci, by nadzorować przebieg budowy domu, stąd w naszej ofercie znajduje się kompleksowa budowa domu od projektu do wykończenia. Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie projektu. Budujemy domy w Kędzierzynie-Koźlu, Opolu, Gliwicach, Krapkowicach, Zdzieszowicach, Ujeździe i okolicach.

Oni nas docenili.

Poznaj opinie naszych klientów.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.